Matematika eredményeink (1999/2000-es tanév)
Verseny Forduló Helyezés Tanuló Felkészítő tanár
"Fejér Lipót" Verseny megyei 1. Fischer Péter 11.e Polcz Katalin
    4. Vető Veronika 12.b Demjén Lászlóné
Licsár Ágnes
    1. Janus-csapat (11. évfolyam)  
    4. Janus-csapat (12. évfolyam)  
    2. Összesített csapat  
Regionális Verseny régió 3. Vető Veronika (11. évf.) Demjén Lászlóné
Licsár Ágnes
Bátaszéki Levelező Verseny döntőbe jutott Poronyi Balázs (7.d)  
Bátaszéki Verseny országos döntőbe jutott Poronyi Balázs (7.d) Licsár Ágnes
Kószó Emese (7.c)
"Varga Tamás" Verseny országos döntőbe jutott Poronyi Balázs (7.d) Licsár Ágnes
Szőke Rita (7.c)
"Gordiusz" Verseny megyei 1. Ruppert László (9.b) Demjén Lászlóné
Kárpáti Ágnes
Licsár Ágnes
Polcz Katalin
Sáráné Dombi Anna
9. évfolyam
Csapat
I. helyezés
  2. Szíjártó Valéria (9.d)
  3. Kovács Bence (9.b)
  4. Kovács Tamás (9.b)
  9. Nyírő Emese (9.b)
  11. Kórász Péter (9.d)
10. évfolyam
Csapat
I. helyezés
  1. Péterfalvi Ferenc (10.b)
  6. Krémer Gábor (10.b)
  8. Bagoly Szabolcs (10.b)
  9. Pogány Andrea (10.b)
  11. Fuchs Ágnes (10.b)
11. évfolyam
Csapat
II. helyezés
  2. Vári Rita (11.b)
  7. Gradwohl Csaba (11.e)
  8. Unger Tamás (11.d)
  11. Fischer Péter (11.d)
  12. Lakat Gábor (11.e)
12. évfolyam
Csapat
III. helyezés
  8. Nemes Andrea (12.b)
  9. Vető Vera (12.b)
  11. Sebestyén Zoltán (12.b)
  13. Bogdán Tamás (12.b)
  országos 4. Ruppert László (9.b)
    11. Péterfalvi Ferenc (10.b)
    21. Szíjártó Valéria (9.a)
    21. Vári Rita (11.b)
"Zrínyi Ilona" Verseny megyei 1. Poronyi Balázs (7.d) Kárpáti Ágnes
Licsár Ágnes
    4. Kószó Emese (7.c)
    2. Tóth Eszter (8.d)
  országos 29. Poronyi Balázs (7.d)
"Arany Dániel" Verseny országos döntőbe jutott Ruppert László (9.b) Kárpáti Ágnes
Sáráné Dombi Anna
Polcz Katalin
Zsigovics Márta
  Péterfalvi Ferenc (10.b)
  Horváth Gábor (9.c)
  országos III.díj Ruppert László (9.b)
    III.díj Péterfalvi Ferenc (10.b)
                                            Utolsó módosítás: 2000.10.19.