Versenyeredmények 2009-2010

Tisztelt Szülők! Kedves Diákok!
Iskolánkban az elmúlt esztendőben az alábbi versenyeredmények születtek. Az elért eredmények száma nem teszi lehetővé, hogy mindenkinek a neve elhangozhasson a tanévzáró ünnepélyen, ezért készítettük ezt a listát. A felsorolt tanulók és tanárok szerepelni fognak a "Kétévkönyvünkben" is.
Versenyek Név Helyezés Felkészítő tanár
FIZIKA
Párkányi László Fizika Verseny   Maros Gábor 11.D 5. Dombi Anna
  Juhász Bálint 11.D 8.
  Tóth Lajos Balázs 12.B 9.
  Bálint Balázs 12.D 10.
Mikola Fizika Verseny - 10. évfolyam   Samu Viktor 10.B orsz.dönt. jutott
  Czigány Máté 10.D 2. ford. jutott Lehőcz Mária, Dombi Anna
  Tolnai Dániel 10.B 2. ford. jutott Dombi Anna
  Karádi Dániel Tamás 10.B 2. ford. jutott Dombi Anna
  Korpa Antal 10.B 2. ford. jutott Dombi Anna
Öveges József Fizika Verseny - országos   Vető Bálint 8.C 28. Lehőcz Mária, Kárpáti Ágnes
  Priol Krisztián 8.C 2. ford. jutott Lehőcz Mária, Kárpáti Ágnes
  Vadócz Milán 8.C 2. ford. jutott Lehőcz Mária, Kárpáti Ágnes
MATEMATIKA
Négy Megye Matematika Verseny   Tóth Lajos Balázs 12.B 4. Dombi Anna, Meiszterics Zoltánné
Kalmár László Matematika Verseny - megyei Molnár Kristóf 7.C 1. Meiszterics Zoltánné
Priol Krisztián 8.C 3. Kárpáti Ágnes
Vető Bálint 8.C
Kalmár László Matematika Verseny - országos   Molnár Kristóf 7.C 25. Meiszterics Zoltánné
Kenguru Matematika Verseny - 7. évfolyam (megyei)   Kovács Kitti 7.C 5. Meiszterics Zoltánné
  Molnár Kristóf 7.C 7. Meiszterics Zoltánné
  Pelles Kinga 7.C 9. Meiszterics Zoltánné
Kenguru Matematika Verseny - 8. évfolyam (megyei)   Szita Márton 8.C 3. Kárpáti Ágnes
  Vető Bálint 8.C 9. Kárpáti Ágnes
Kenguru Matematika Verseny - 9. évfolyam (megyei) Adamik Réka 9.B  2. Lehőcz Mária, Meiszterics Zoltánné
Kungl Nóra 9.B 3. Blazsekné Licsár Ágnes, Kárpáti Ágnes
Lakatos Andor 9.B 4. Blazsekné Licsár Ágnes, Kárpáti Ágnes
Siklódi Máté 9.B 6. Blazsekné Licsár Ágnes, Kárpáti Ágnes
Berger Máté 9.B 10. Lehőcz Mária, Meiszterics Zoltánné
Kenguru Matematika Verseny - 10. évfolyam (megyei) Samu Viktor 10.B 3. Blazsekné Licsár Ágnes, Dombi Anna
Karádi Dániel Tamás 10.B 4. Blazsekné Licsár Ágnes, Dombi Anna
László József 10.D 4. Meiszterics Zoltánné
Fekete Zsombor 10.B 6. Dombi Anna, Blazsekné Licsár Ágnes
Kruzslicz Júlia 10.B 9. Blazsekné Licsár Ágnes, Dombi Anna
Moschnitzka Ádám 10.B 10. Blazsekné Licsár Ágnes, Dombi Anna
Kenguru Matematika Verseny - 11. évfolyam (megyei)   Gyimesi András 11.D 9. Dombi Anna
Kenguru Matematika Verseny - 12. évfolyam (megyei)   Erős Péter 12.C 1. Polcz Katalin
  Tolnay Alexandra 12.B 4. Meiszterics Zoltánné, Dombi Anna
  Tóth Lajos Balázs 12.B 7. Meiszterics Zoltánné, Dombi Anna
  Karádi Kristóf  12.B 10. Meiszterics Zoltánné, Dombi Anna
Kenguru Matematika Verseny - országos   Erős Péter 12.C 11. Polcz Katalin
Zipernowsky Matematika Kupa   Kungl Nóra 9.B 3. Blazsekné Licsár Ágnes, Dombi Anna, Kárpáti Ágnes, Meiszterics Zoltánné
  Kásádi Krisztián 9.B dicséret
  Samu Viktor 10.B 1.
  László József  10.D 3.
  Tolnai Dániel 10.B 4.
  Kruzslicz Júlia 10.B
  10. évfolyam csapata 1.
  9.évfolyam csapata 2.
  Iskolák versenye 2.
Bolyai Matematika Verseny - megyei csapatverseny   Csete Soma 7.C 2. Kárpáti Ágnes, Polcz Katalin, Meiszterics Zoltánné
  Szabó Attila 7.D
  Varjú Kata 7.C
  Varjú Bendegúz 7.C
  Kovács Kitti 7.C 3.
  Molnár Kristóf 7.C
  Varga Levente 7.C
  Varga Sándor 7.C
  Priol Krisztián 8.C 1.
  Szita Márton 8.C
  Vadócz Milán 8.C
  Vető Bálint 8.C
Varga Tamás Matematika Verseny - országos Molnár Kristóf 7.C 2. ford. jutott Polcz Katalin, Meiszterics Zoltánné
Rinfel András 7.D 2. ford. jutott
Csete Soma 7.C 2. ford. jutott
Szabó Attila 7.D 31.
Pelles Kinga 7.C 2. ford. jutott
Vető Bálint 8.C 4. Kárpáti Ágnes, Polcz Katalin
Major Csongor 8.D 2. ford. jutott
Gordiusz Matematika Verseny - megyei  Karádi Krisztián 9.B 3. Blazsekné Licsár Ágnes, Kárpáti Ágnes, Dombi Anna, Meiszterics Ágnes, Juhász László, Polcz Katalin
Lakatos Andor 9.B 4.
Kurucsai Krisztina 9.D 5.
Kungl Nóra 9.B 8.
9.évfolyam csapata 1.
Samu Viktor 10.B 2.
Kruzslicz Júlia 10.B 6.
László József 10.D 9.
Fekete Zsombor 10.B 10.
Csima István  10.C 11.
10. évfolyam csapata 1.
Erős Péter 12.C 1.
Lamberti Olivér 12.C 12.
Béres András 12.B 4.
Szakál Tibor 12.C 11.
12.évfolyam csapata 1.
Gordiusz Matematika Verseny - országos Samu Viktor 10.B      4. Blazsekné L.  Ágnes, Dombi Anna
Erős Péter 12.C 8. Polcz Katalin
Bátaszáki Matematika Verseny  Vető Bálint 8.C 12. Kárpáti Ágnes
OKTV  Erős Péter 12.C 2. ford. jutott Polcz Katalin
Puskás Dávid 12.B 2. ford. jutott Meiszterics Zoltánné, Dombi Anna
Tóth Lajos Balázs 12.B 2. ford. jutott Meiszterics Zoltánné, Dombi Anna
Fejér Lipót Matematika Verseny - megyei Adamik András 11.B 3. Kárpáti Ágnes, Meiszterics Zoltánné
Koppány Katalin 11.B dicséret
Matók Zsanett 11.B dicséret
Pusztai Máté 11.B dicséret
11. évfolyam csapata 3.  
Tóth Lajos Balázs 12.B 2. Dombi Anna, Meiszterics Zoltánné, Polcz Katalin
Tolnay Alexandra 12.B dicséret
Puskás Dávid 12.B dicséret
12. évfolyam csapata 1.  
Iskolai csapat 1.  
Arany Dániel Matematika Verseny - országos Kungl Nóra 9.B orsz. dönt. jutott Blazsekné Licsár Ágnes, Dombi Anna, Kárpáti Ágnes és Meiszterics Zoltánné
Lakatos Andor 9.B orsz. dönt. jutott
Kruzslicz Júlia 10.B orsz. dönt. jutott
László József 10.D orsz. dönt. jutott
Samu Viktor 10.B 2.
Tolnai Dániel 10.B orsz. dönt. jutott
Arany Dániel Matematika Verseny - országos   Samu Viktor 10.B 2. Blazsekné L.  Ágnes, Dombi Anna
Zrínyi Ilona Matematika Verseny - megyei Molnár Kristóf 7.C 4. Meiszterics Zoltánné
Temesvári Zalán 7.D 9. Polcz Katalin
Szabó Attila 7.D 10.
Kovács Dániel 7.D 12.
7. évfolyam csapata 1.
INFORMATIKA
Országos Logo Verseny - országos Karádi Dániel Tamás 10.B 5. Sandó Eszter
Sidó András 9.C 34.
Fekete Ádám 7.D 30.
Csalami Tamás 7.D 49.
OKTV - I. kategória Dányi Bence 12.D 2. ford. jutott Ódor Péter
Puskás Dávid 12.B 2. ford. jutott
Nemes Tihamér Országos Középiskolai Számítástechnikai Tanulmányi Verseny Tolnai Dániel 10.B 12. Ódor Péter
MAGYAR NYELV ÉS IRODALOM
Arany János Magyar Nyelvi Verseny - országos   Temesvári Zalán 7.D 3. Radics Ágnes
Magyar nyelvi OKTV - országos   Gyöngyösi Megyer 12.B 1. Dr. Balogh Gyöngyi
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny - megyei   Temesvári Zalán 7.D 2. Radics Ágnes
"Nyelvünkben élünk" Nyelvhasználási Verseny                           - megyei   Molnár Kristóf 7.C orsz. dönt. jutott Radics Ágnes, Kádár Edit
  Temesvári Zalán 7.D 2.
Implom József helyesírási verseny                                         - megyei döntő   Vukman Diána 10.D orsz. dönt. jutott Radics Ágnes
  Kardos Soma 9.D 5.
Bendegúz Nyelvész Verseny - országos   Temesvári Zalán 7.D 4. Radics Ágnes
  Szilágyi Fruzsina 7.D megyei ford.jutott
  Bittó Virág 7.C megyei ford.jutott
  Barta Dávid 7.D megyei ford.jutott
  Vörös Fanni 8.C megyei ford.jutott
  Tinusz Fanni 8.C megyei ford.jutott
Bendegúz Levelezős Tanulmányi Verseny - országos   Vida Kamilla 7.D 7. Radics Ágnes
"Szép Magyar Beszéd" - megyei verseny    Vida Kamilla 7.D 2. Gilincsek Tímea
TÖRTÉNELEM
Történelem OKTV Juhász Bálint 11.D 2. ford. jutott Lehőcz Róbert
A "Zrínyiek a magyar történelemben"  Megyei Történelem verseny   Virág Dóra 10.C 1. Kutsera Róbert
  Csima István 10.C
  Selicean Dávid 10.C
  Ficsor Szabolcs 10.A 3. Ravasz Gyöngyvér
  Oláh Noémi 10.A
  Podró Anett 10.A
  Brigovácz Máté 10.B 4. Kutsera Róbert
  Rajczi Gergő 10.B
  Kis Kelemen Bence 10.B
Ránki György Regionális Történelem Verseny                                               -regionális Juhász Bálint 11.D 2. Lehőcz Róbert
NÉMET NYELV
Zalamat - országos Kiss Bernadett  16 Grátz Rita
ECL Országos Nyelvi Verseny - országos                                                                                               Podró Anett 10.A 1. Vörösné Keller Henrietta
FRANCIA NYELV 
PTE Területi Francia nyelvi csapatverseny  Sikó Dalma 10.D 1. Szikszainé Bánkúty Zsuzsanna
Szabó Anna 10.D
Karádi Dániel Tamás 10.B
Vukman Diána 10.D 2.
Fenyvesi Brigitta 10.D
Péntek Réka 10.D
OÁTV - országos Tinusz Fanni 8.C 4. Szikszainé Bánkúty Zsuzsanna
Szabados Laura 7.C 10.
Zalamat Francia Nyelvi és Civilizációs Verseny                                                             - országos  (IV. kategória) Vukmann Diána 10.D 2.  Szikszainé Bánkúty Zsuzsanna
Fenyvesi Brigitta 10.D 7.
Szabó Anna 10.D 9.
Samu Viktor 10.B 14.
Szita Natasa 10.D 15.
Kruzslicz Júlia 10.B 16.
Zalamat Francia Nyelvi és Civilizációs Verseny                                                             - országos  (7-8. évfolyam) Tinusz Fanni 8.C  10. Szikszainé Bánkúty Zsuzsanna
Deverdics Jennifer 8.D 11.
Schneider Zsófia 8.D 12.
Futács Krisztina 8.C 14.
Mremi Dorisz 8.D 14.
Karádi Luca 8.D 17.
OKTV - országos Dancsó Edit 12.D 9. Szikszainé Bánkúty Zsuzsanna
Szabó Anna  12.D 2. ford. jutott
Vukman Diána 12.D 2. ford. jutott
ANGOL NYELV
Zalamat - országos Szabó Anna 10.D 7. Perger Attila
Ficsor Szabolcs 12.A  11. Ostyánszkiné Scherdán Zsuzsanna
Vukmann Diána 10.D 16. Perger Attila
Irsik Bence 7.C 18. Ostyánszkiné Scherdán Zsuzsanna
Csete Soma 7.C 20. Dancsó Beáta
OÁTV - megyei Varga Sándor 7.C 3. Ostyánszkiné Scherdán Zsuzsa
Simon Bence 7.C 4.
Irsik Bence 7.C 9.
Pócza Aliz 8.D 3. Dr. Pálfiné Huszár Nóra
Barcsi Angol Verseny - országos Bőgner Rebeka 10.A 11. Ostyánszkiné Scherdán Zsuzsa
Almási Éva 9.C 11.
Leőwey megyei szavalóverseny Pukler Péter 1. Dr. Martsa Sándorné
BIOLÓGIA
Kitaibel Pál Biológia Verseny Kungl Nóra 9.B 2. ford. jutott  
KÉMIA
Középiskolai Kémia Verseny Noveczky Dávid 9.B megyei ford. jutott Vargáné Bertók Zita
Sütő Zsófia 9.D megyei ford. jutott
Samu Viktor  10.B megyei ford. jutott
Czigány Máté 10.D megyei ford. jutott
Irinyi János Középiskolai Kémia Verseny                                  - megyei Noveczky Dávid 9.B 2.
Sütő Zsófia 9.D 4.
Samu Viktor 10.B  1.
Czigány Máté 10.D 2.
Irinyi János Középiskolai Kémia Verseny                                  - országos   Samu Viktor 10.B  8.
  Czigány Máté 10.D 14.
Curie Kémia Emlékverseny - területi Noveczky Dávid 9.B 3.
Sütő Zsófia 9.D 4.
Samu Viktor 10.B 1.
Czigány Máté 10.D 2.
Kruzslicz Júlia 10.B 5.
Curie Kémia Emlékverseny - országos Samu Viktor 10.B 18.
Czigány Máté 10.D 11.
FÖLDRAJZ
Földgömb Nemzetközi Földrajz Verseny - országos Czigány Máté 10.D 2. Szlovák Szabolcs
Gyimesi András 11.D
Lóczy Lajos Földrajz Verseny - országos Czigány Máté 10.D 3.
Petkó Tamás 10.D 21.
Teleki Földrajz Verseny - megyei Molnár Kristóf 7.C 1. Szlovák Szabolcs
Barta Dávid 7.D 4.
Tolnai Balázs 7.C 5.
Szabó Attila 7.D 7.
Máli Zorán 7.C 10.
Baranyi Ákos 8.D 2.
Teleki Földrajz Verseny - országos   Molnár Kristóf 7.C 11. Szlovák Szabolcs
ÉNEK
Éneklő Ifjúság  - országos minősítés   Leánykar Ezüst minősítés Kotáncziné Vajda Ildikó
EKF Diákgála - komolyzene kategória   Gangel Adorján 12.C Arany minősítés Pogány Ildikó
  Virágosi Vivien 10.C Bronz minősítés Kotáncziné Vajda Ildikó
Megyei Népdaléneklési Verseny Kovács Kitti 7.C 3.
Pelles Kinga 7.C 4.
Országos Népdaléneklési Verseny Krémer Barbara 10.A Ezüst minősítés
Oláh Noémi 10.A
Ördög Csilla 10.A
Szilvási Brigitta 10.A
Szűcs Dorina 10.A
Turi Tímea 10.A
Kisegyüttes Kategória - megyei   10.A osztály énekesei 3.
Énekegyüttes kategóriában - megyei   11.B osztály énekesei 3.
Hajdú-Bihar Megyei TIT Zenetörténeti Verseny - országos levelező   Ördög Csilla 10.A 1.
  Schrempf Luca 9.A 5.
Országos Fagott Verseny   Oláh Noémi 10.A 2. Megyimórecz István
HELIKON
Színjátszás PISZT-Janus Társulat Arany minősítés Tóth Zoltán
Hangszerszóló - fagott Oláh Noémi 10.A Arany minősítés Megyimórecz István
Képzőművészet Sáfár Kitti 10.C Arany minősítés Fejes Adrienn
Ének Leánykar Ezüst minősítés Kotáncziné Vajda Ildikó
Hangszerszóló - gordonka Dancsó Edit 12.D Ezüst minősítés Mátrai Mária
Hangszerszóló - zongora Gangel Adorján 12.C Ezüst minősítés Pogány Ildikó
Népdal Kaláris Együttes Bronz minősítés Kotáncziné Vajda Ildikó
Könnyűzene - ének Komár Vivien 12.C Bronz minősítés  
Irodalmi alkotások Tóth Enikő 10.B különdíj  
EGYÉB
Középiskolás Közlekedésbiztonsági Kupa - megyei Molnár Gábor 8.D 1.  
Spengler Máté 11.A 1.  
Középiskolás Közlekedésbiztonsági Kupa - országos Spengler Máté 11.A 1.  
Molnár Gábor 8.D 8.  
Virág Péter 11.B 18.  
Csontváry Képzőművészeti pályázat Tátrai Dóra 8.C 2. díj  
"Pannonia Dicsérete" Reneszánsz színházi verseny   10.D osztály 1. hely Szikszainé Bánkúty Zsuzsanna
SPORT
Serdülő Közép - Európa Bajnokság - úszás (50m gyors) Keidl Péter 11.D 2.  
Serdülő Európa Bajnokság - úszás Keidl Péter 11.D 7.  
Gyorskorcsolya - hosszútáv - döntő Tóth Tímea 7.D 1.  
Gyorskorcsolya - váltó Tóth Tímea 7.D 2.  
Takács Annamária 10.A 2.  
Judo - Diákolimpia - országos Keller Bettina 8.D 2  
Judo - Junior Diákolimpia - döntő Schóbert Soma 9.C 5.  
Vívás - országos Mátyási Lilli 9.C 8.  
Vívás (csapat) - országos Simon Emese 8.D 4.  
Németh Edit 8.D  
Mátyási Lilli 9.C  
Lamberti Anna 10.D  
Tenisz  - megyei Iván Krisztina 9.A 1.  
Balatonyi Lilla 9.A  
Tenisz - Diákolimpia - páros - országos Balatonyi Lilla 9.A 5.  
Iván Krisztina 9.A  
Asztalitenisz - megyei Molnár Kristóf 7.C 1.  
Vörös Fanni 8.C 2.