Tisztelt Szülők! Kedves Diákok! |
Iskolánkban
az elmúlt esztendőben az alábbi versenyeredmények születtek. Az elért
eredmények száma nem teszi lehetővé, hogy mindenkinek a neve elhangozhasson a
tanévzáró ünnepélyen, ezért készítettük ezt a listát. A felsorolt tanulók és
tanárok szerepelni fognak az ősszel megjelenő "Kétévkönyvünkben"
is. |
|
|
|
|
VERSENY |
NÉV |
HELYEZÉS |
FELKÉSZÍTŐ TANÁR |
FIZIKA |
Öveges J. Országos Fizika
Verseny |
Bálint Balázs |
28. |
Sáráné Dombi Anna |
Mikola Sándor Fizika
Verseny |
Békefi Gergő |
2.
ford. jutott |
Sáráné Dombi Anna |
|
Tóth Bence |
MATEMATIKA |
Arany
Dániel Matematika Verseny |
Wolosz János |
Orsz. Jutott |
Blazsekné L.
Ágnes, Kárpáti Ágnes |
Nevelési Központ által
megh. matematika verseny |
Gyimesi András
7. |
2. |
Demjén Lászlóné, Polcz Katalin, Kárpáti Ágnes |
|
Vető Réka 7. |
|
Erős Péter 8. |
2. |
Demjén
Lászlóné, Polcz Katalin, Kárpáti Ágnes |
- csapatverseny |
Vető Réka 7. |
1. |
Demjén Lászlóné, Polcz Katalin, Kárpáti Ágnes |
|
Maros Gábor 7. |
|
Gyimesi András 7. |
|
Bálint Balázs 8. |
1. |
Demjén Lászlóné, Polcz
Katalin, Kárpáti Ágnes |
|
Erős Péter 8. |
|
Gangel Adorján 8. |
|
Lamberti Olivér 8. |
Zrínyi Matematika Verseny (megyei) |
Maros Gábor 7. |
9. |
Demjén
Lászlóné |
Gyimesi
András 7. |
15. |
Demjén Lászlóné |
Bajnok
Ádám 7. |
28. |
Blazsekné Licsár Ágnes |
Vető
Réka 7. |
67. |
Demjén Lászlóné |
Erős
Péter 8. |
1. |
Kárpáti Ágnes |
Lamberti
Olivér 8. |
7. |
Polcz Katalin |
Dányi
Bence |
24. |
Polcz Katalin |
Pesti
Attila 8. |
84. |
Kárpáti Ágnes |
Bálint
Balázs |
93. |
Polcz Katalin |
- csapat |
7. osztály |
3. |
|
|
8. osztály |
1. |
|
- Legeredményesebb 6 oszt.
gimn. (kupa) |
|
1. |
|
- Országos |
Erős Péter 8. |
35. |
Kárpáti Ágnes |
Bátaszéki Levelező Matematika Verseny |
Bálint Balázs |
7. |
Polcz Katalin |
Erős
Péter |
10. |
Kárpáti
Ágnes |
Lamberti Olivér |
18. |
Polcz Katalin |
Varga
Tamás Országos Matematika Verseny - országos |
Lamberti Olivér 8. |
62-63. |
Polcz Katalin |
Szőkefalvi
- Nagy Gyula Országos Matematika Emlékverseny |
Wolosz János 9. |
3. |
Blazsekné L. Ágnes, Kárpáti Ágnes |
|
Fridrik Richárd 11. |
1. |
Kárpáti Ágnes, Meiszterics
Zoltánné |
|
Varga Brigitta 12. |
3. |
Polcz Katalin, Sáráné Dombi Anna |
Kalmár L. Orsz. Matemat.
Vers. |
|
|
|
megyei forduló |
Erős Péter 8. |
1. |
Kárpáti Ágnes |
Fejér Lipót Matematika Verseny - megyei |
Fridrik Richárd 11. |
1. |
Kárpáti Ágnes,
Meiszterics Ágnes |
|
Kontár Zsuzsanna
11. |
4. |
Kárpáti Ágnes,
Meiszterics Ágnes |
|
Vörös Vince 11. |
dicséret |
Kárpáti Ágnes, Meiszterics
Ágnes |
- csapat |
|
1. |
|
|
Bodor Ágnes 12. |
3. |
Polcz Katalin, Sáráné Dombi Anna |
|
Varga Brigitta
12. |
3. |
Polcz Katalin, Sáráné Dombi Anna |
|
Kászon
Alexandra 12. |
4. |
Polcz
Katalin, Sáráné Dombi Anna |
|
Riesz Gábor 12. |
5. |
Meiszterics
Zoltánné |
- csapat |
|
1. |
|
- összesített csapat |
|
1. |
|
|
|
|
|
Zipernowsky
K. Matematika Verseny |
Wolosz János 9. |
1. |
Blazsekné L.
Ágnes, Kárpáti Ágnes |
|
Bitó Tamás 9. |
dicséret |
Blazsekné L. Ágnes, Kárpáti
Ágnes |
- csapat |
|
2. |
|
|
Békefi
Gergely 10. |
3. |
Blazsekné L. Ágnes, Sáráné Dombi Anna |
|
Hámos Gergely 10. |
4. |
Sáráné Dombi Anna |
|
Puskás Kata 10. |
4. |
Blazsekné L. Ágnes, Sáráné Dombi Anna |
|
Ruppert Dániel |
4. |
Kárpáti Ágnes |
- csapat |
|
2. |
|
- összesített csapat |
|
2. |
|
Gordiusz
Matematika Verseny - megyei forduló |
|
|
|
9. évfolyam |
Wolosz János |
4. |
Blazsekné L.
Ágnes, Kárpáti Ágnes |
10. évolyam |
Békefi
Gergely |
2. |
Blazsekné L.
Ágnes, Sáráné Dombi Anna |
Hámos
Gergely |
12. |
Sáráné Dombi
Anna |
11. évfolyam |
Fridrik Richárd |
3. |
Kárpáti Ágnes,
Meiszterics Zoltánné |
Vörös
Vince |
6. |
Kárpáti Ágnes,
Meiszterics Zoltánné |
Kránicz Dávid |
12. |
Polcz Katalin |
12. évfolyam |
Riesz Gábor |
2. |
Meiszterics
Zoltánné |
Varga Brigitta |
4. |
Polcz Katalin, Sáráné Dombi
Anna |
Kászon Alexandra |
9. |
Polcz Katalin, Sáráné Dombi Anna |
Bodor
Ágnes |
12. |
Polcz Katalin, Sáráné Dombi Anna |
Csapat |
|
|
|
9. évfolyam |
|
3. |
|
10.
évolyam |
|
2. |
|
11. évfolyam |
|
3. |
|
12. évfolyam |
|
1. |
|
Gordiusz Matematika
Verseny - országos |
Wolosz János 9. |
9. |
Blazsekné L. Ágnes, Kárpáti
Ágnes |
|
Békefi Gergely
10. |
15. |
Blazsekné L.
Ágnes, Sáráné Dombi Anna |
Három
Megye Matematika Verseny |
Fridrik
Richárd 11. |
2. |
Kárpáti Ágnes, Meiszterics
Zoltánné |
|
Bodor
Ágnes 12. |
3. |
Polcz Katalin, Sárán Dombi Anna |
SZÁMÍTÁSTECHNIKA |
Logo Területi /
Országos Számítástechnika Verseny |
Dányi Bence 8.D |
1 / 24 |
Sandó Eszter |
Gréger
Tamás 8.D |
2 / 42 |
Fuchs
Anett 8.C |
3 / 63 |
Gyimesi
András 7.D |
8 / -- |
Pfeiffer
Ferenc 7.D |
9 / -- |
Gangel
Adorján 8.C |
10 / -- |
Hámos
Gergely 10.D |
9 / 18 |
Rajczy
Rudolf 9.B |
8 / 30 |
Rupper
Dániel 10.C |
1 / 31 |
Pólai
Zsófia 9.C |
2 / 37 |
Szilvássy
Júlia 9.C |
13 / 40 |
Haffner
Tamás 10.D |
10 / 45 |
Eiler
Viktória 10.C |
5 / 49 |
Bözöri
Dániel 9.D |
4 / 60 |
MAGYAR NYELV ÉS IRODALOM |
Nyelvünkben
élünk megyei verseny |
Tinusz Benedek 7.D |
3. |
Dr. Balogh
Gyöngyi, Radics Ágnes |
|
Juhász
Bálint 7.D |
5. |
Dr. Balogh
Gyöngyi, Radics Ágnes |
Kazinczy Szépkiejtési
Verseny (megyei) |
Riegler Zsófia 8.D |
3. |
Dr. Almásiné B. Éva, Valusek
Andrea |
Megyei Arany János
balladamondó Verseny |
Gasteiger Nóra 10.A |
7. |
Dr. Tóthné Wágner Valéria |
Baranya Megyei Irodalmi Verseny |
Csernák Janka 12.A |
4. |
Radics Ágnes |
Eiter Tamás 12.A |
Zsembery
Borbála 12.A |
Bagi
Judit 11.C |
6. |
Radics
Ágnes |
Farkas
Lívia 11.D |
Légrádi
Éva 11.D |
Somogy
Megyei Vers és Prózamondó Fesztivál |
Bakk Eszter 9.C |
bronz |
Dr. Tóthné Wágner Valéria |
|
Gasteiger Nóra
10.A |
bronz |
|
Keresztény Tamás 12.A |
arany + külön
díj |
Tóth Zoltán |
TÖRTÉNELEM |
Ránki György Regionális
Történelem Verseny |
|
|
|
- megyei |
Németh Luca |
1. |
Lehőcz Róbert |
|
Gáspár Boglárka |
3. |
|
Láng Csenge |
3. |
|
Sára Zsolt |
5. |
- regionális |
Németh Luca |
7. |
|
|
|
|
Cultura Nostra Történelmi Vetélkedő |
Bertha Borglárka |
7. |
Kutsera Róbert |
Majdán Mira |
Sas Andrea |
Savaria Országos Történelem Tantárgyi Verseny |
Rauch Zsófia |
6. |
Kutsera Róbert |
Mezei Kitti |
7. |
Majdán Mira |
9. |
Tarr Melinda |
10. |
Rajz és vizuális kultúra OKTV- döntő |
|
Csernák Janka |
3. |
Barta Imre |
FRANCIA |
Nemzetközi Francia Fogalmazási Verseny O.
ford. |
Vető Anna |
2. |
Szikszainé B. Zsuzsanna, Jehan Paumero |
Szabó Eszter |
4. |
Francia
OKTV 2 forduló |
Szabó Eszter |
|
|
NÉMET |
OKTV 2. fordulójába jutott |
Lisztovics Endre
12.B |
|
Szalainé Wéber Mária |
|
Brumecz Viktória
12.C |
|
Szalainé Wéber Mária |
|
Furkó Andrea |
|
Szalainé Wéber Mária, Horváth Anita |
OÁTV megyei fordulójába jutott |
Brumecz Júlia 8.C |
|
Szalainé Wéber Mária |
BIOLÓGIA |
Globe2004/2005 |
|
|
Dr. Bálint Józsefné |
- Meteorológia |
Haffner
Tamás |
1. |
- Számítástechnika kat. |
Haffner
Tamás |
1. |
- Fotó |
Takács Kristóf |
3. |
|
Haffner
Tamás |
dicséret |
- Számítógépes grafika |
Balázs Endre |
2. |
|
Gangel Adorján |
dicséret |
Globe
2005/2006 |
|
|
- biológia |
Gangel Adorján |
3. |
Balázs
Endre |
- Meteorológia |
Haffner
Tamás |
Kiemelt 1. díj |
- Vízkémia |
Haffner
Tamás |
2. díj |
|
|
|
V. Középiskolás Élettud. Kutatótáborba ösztöndíj és
előadás jog |
Haffner Tamás |
|
KÉMIA |
Irinyi János Kémia Verseny Országos döntő |
Május
Gábor 9.B |
1. |
Vargáné Bertók Zita |
Bajnok Anna 10.C |
döntőbe jutott |
Vargáné Bertók Zita |
Noveczky Péter 10.C |
döntőbe jutott |
Vargáné Bertók Zita |
Irinyi János Kémia Verseny Megyei döntő |
Májusi Gábor 9.B |
1. |
Vargáné Bertók Zita |
Bajnok Anna 10.C |
1. |
Vargáné Bertók Zita |
Noveczky Péter 10.C |
2. |
Vargáné Bertók Zita |
FÖLDRAJZ |
Lóczy Lajos Országos Földrajz
Verseny |
Vátyi
Gergő 9.A |
15. |
Szlovák Szabolcs |
Less Nándor Országos
Földrajz Verseny |
Virth Norbert 9.B |
3. |
Szlovák Szabolcs |
|
Jaksa László 11.B |
14. |
Szlovák Szabolcs |
"Mindentudás
Egyeteme" Regionális döntő |
|
|
|
- csapat |
Lombosi
Csaba |
4. |
Dr. Pálfiné H. Nóra, Kulcsár László |
|
Hercz Hajnalka |
|
Komlai Krisztina |
|
Török Csilla |
|
Kiss Barbara |
10. |
Kutsera Róbert, Szabó
Tibor |
|
Ruppert Viktor |
|
Tokai Dalma |
|
Vágó Balázs |
HELIKON |
Janus
színjátszás |
|
Arany |
Tóth Zoltán |
Fuvola |
Somlai Melinda |
Arany |
|
Néptánc
szóló |
Orosz András |
Arany |
|
Modern Tánc |
Huttner Szabina |
Arany |
|
Biczó
Tamás |
|
Egyéb
kategória |
Orosz András |
Arany |
|
Gómann
Balázs |
|
Becsei
Tamás |
|
Leányka |
|
Ezüst |
Kotáncziné Vajda Ildikó |
Trombita |
Hofecker Dániel |
Ezüst |
|
Néptánc Együttes |
Molvay Kinga |
Ezüst |
|
Győrvári
Gábor |
|
Orosz
András |
|
Ökrös
Kata |
|
Irodalmi
alkotás |
Majdán Mira |
Ezüst |
Dr. Almásiné Balatinácz Éva |
Klarinét |
Csucska Máté |
Bronz |
|
Képzőművészeti
alkotás |
Szabadkai Bence |
Bronz |
Barta Imre |
Országos KRESZ-verseny |
Hosszu Norbert 8.D |
2. |
|
SPORTEREDMÉNYEK |
Megyei Diákolimpia
Atlétika - 200m síkfutás |
Ulbert Réka 11.D |
2. |
|
- magasugrás |
Ulbert Réka 11.D |
1. |
|
Országos Diákolimpia -
magasugrás VI. kcs. |
Ulbert Réka 11.D |
2. |
|
Országos
Leány Torna Diákolimpia |
|
|
|
- egyéni összetett: |
Mórocz Dorottya
10.C |
2. |
|
- karika gyakorlat |
Mórocz Dorottya
10.C |
3. |
|
- buzogány gyakorlat |
Mórocz Dorottya
10.C |
2. |
|
|
|
|
|
Sportlövészet
Légpisztoly 20 lövéses - megyei döntő |
Juhász
Judit 8.C |
1. |
|
Vívás
Leány Diákolimpia Országos Döntő - csapat |
Pólai Zsófia 9.C |
6. |
|
|
Tigyi Bettina
9.D |
|
|
Kálmándy-Pap
Paula |
|
Vívás
Leány Diákolimpia Országos Döntő - egyéni |
Tigyi Bettina
9.D |
12. |
|
Gyorskorcsolya
Téli Olimpia |
Knoch Viktor
10.D |
5. |
|
Gyorskorcsolya
Országos Diákolimpia VI. kcs. |
Ortmann Tamás |
6. |
|
Megyei Sakk Diákolimpia V.-VI. kcs. fiú csapat |
Petz Dávid 11.B |
2. |
|
Katona Péter 12.B |
Bátor Balázs 8.C |
Wolosz János 9.B |
V.-VI.
kcs. leány csapat |
Tokai Dalma 10.B |
1. |
|
Szilvássy Júlia 9.C |
|
Tukora Barbara 9.D |
|
Megyei
Sakk Egyéni Verseny |
Tokai Dalma 10.B |
1. |
|
Országos
Sakk Egyéni Verseny |
Tokai Dalma 10.B |
9. |
|
Asztalitenisz
Diákolimpia Megyei Döntő |
|
|
|
- csapat V.-VI. kcs. |
Soós Kinga 9.C |
3. |
|
|
Bárkányi Júlia
10.D |
|
Úszás
Diákolimpia Országos döntő |
|
|
|
- 100m gyors |
Keidl Péter 7.D |
3. |
|
- 50m pillangó |
Keidl Péter 7.D |
2. |
|
Kézilabda - Országos Diákolimpia VI. kcs. |
Csizek Zsolt |
6. |
|
Gyulasi
Gábor |
|
Heim
Attila |
|
Jurdik
Dániel |
|
Király
Zoltán |
|
Lisztovics
Endre |
|
Pavlovics
Márk |
|
Pfeil
Tamás |
|
Stemler
Gábor |
|
Varga Balázs |
|
Varga
Gergő |
|
Varga
Sándor |
|
Kézilabda - Diákolimpia megyei V. kcs. |
Borbély Gábor |
4. |
|
Büki
János |
|
Dumics
Gergely |
|
Király
Zoltán |
|
Köröm
Attila |
|
Kusz Balázs |
|
Pfeil
Tamás |
|
Weintraut Balázs |
|
Kézilabda
- Megyei bajnokság VI. kcs |
|
1. |
|
Kézilabda
- Megyei bajnokság V. kcs |
|
2. |
|
Kosárlabda
- 508-as kupa - fiú csapat |
|
2. |
|
Kosárlabda Diákolimpia
Megyei Döntő VI. kcs. |
|
2. |
|
Kosárlabda
Diákolimpia Megyei Döntő V. kcs. |
|
3. |
|
Fallabda
17 év alatti Diákolimpia Országos Döntő |
Páj Linda 10.C |
1. |
|
Kick - Boksz
Világbajnokság - Felnőtt kat. |
Tóth
- Miklai Anna |
4. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|