Eredményeink a 2004/2005-ös tanévben

VERSENY

NÉV

HELYEZÉS

FELKÉSZÍTŐ TANÁR

FIZIKA

OKTV 2. fordulóba jutottak

Balás Benedek 11.B

Keresztesné Borsos Sarolta

Bodor Ágnes 11.B

Paróczi Zsombor 12.b

Párkányi László Megyei Fizika Verseny

Bodor Ágnes 11.B

3.

Keresztesné Borsos Sarolta

Riesz Gábor 11.C

5

Öveges J. Fizika Verseny (megyei)

Kovács Ferenc 8.D

6.

Keresztesné Borsos Sarolta

Mikola Sándor Országos Fizika Verseny

Békefi Gergely 9.B

38.

Sáráné Dombi Anna

MATEMATIKA

Zrínyi Matematika Verseny (megyei)

Lamberti Olivér 7.D

3.

Polcz Katalin

Erős Péter 7.C

6.

Kárpáti Ágnes

Gréger Tamás 7.D

8.

Polcz Katalin

Bálint Balázs 7.D

12.

Polcz Katalin

Pólai Zsófia 8.C

6.

Demjén Lászlóné

Bözöri Dániel 8.D

14

Polcz Katalin

Szilvássy Júlia 8.c

19.

Demjén Lászlóné

Kenguru Orsz. Matemat. Verseny

Békefi Gergely 9.B

9.

Meiszterics Zoltánné

Vörös Vince 10.B

20

Meiszterics Zoltánné, Kárpáti Ágnes

Balás Benedek 11.B

32.

Polcz Katalin, Sáráné D. Anna

Frank Éva 10.B

36.

Meiszterics Zoltánné, Kárpáti Ágnes

Kontár Zsuzsanna 10.B

41.

Meiszterics Zoltánné, Kárpáti Ágnes

Bodor Ágnes 11.B

48.

Polcz Katalin, Sáráné D. Anna

Varga Tamás Országos Matematika Verseny - országos

Lamberti Olivér 7.D

29.

Polcz Katalin

- megyei fordulóba jutottak

Erős Péter 7.C

Kárpáti Ágnes

Gréger Tamás 7.D

Polcz Katalin

Bálint Balázs 7.D

Horváth Anna 7.D

Bözöri Dániel 8.D

Kovács Ferenc 8.D

Szilvássy Júlia 8.c

Demjén Lászlóné

Szőkefalvi - Nagy Gyula Matematika Emlékverseny
országos döntő

Hámos Gergely 9.D

2.

Sáráné Dombi Anna

Szőkefalvi - Nagy Gyula Matematika Emlékverseny

döntőbe jutottak

Riesz Réka 9.D

Kovács Boglárka 9.D

Haffner Tamás 9.D

Balázs Gábor 9.D

Ruppert Dániel 9.C

Kárpáti Ágnes

Puskás Kata 9.B

Blazsekné L. Ágnes, Sáráné D. Anna

Vörös Vince 10.B

Meiszterics Zoltánné, Kárpáti Ágnes

Kászon Alexandra 11.B

Polcz Katalin, Sáráné D. Anna

Bodor Ágnes 11.B

Varga Brigitta 11.B

Kalmár L. Orsz. Matematika Verseny megyei forduló

Erős Péter 7.C

3.

Kárpáti Ágnes

Arany Dániel Országos Matematika Verseny

Békefi Gergely 9.B

döntőbe jutott

Blazsekné L. Ágnes, Sáráné D. Anna

Hámos Gergely 9.D

döntőbe jutott

Sáráné Dombi Anna

Fejér Lipót Matematika Verseny - megyei / 3 megye mat. vers.

Varga Brigitta 11.B

2. / 2.

Polcz Katalin, Sáráné D. Anna

Bodor Ágnes 11.B

dicséret

Kászon Alexandra 11.B

dicséret

Poronyi Balázs 12.D

4. / 2.

Blazsekné L. Ágnes

Paróczi Zsombor 12.B

dicséret

Blazsekné L. Ágnes, Demjén Lászlóné

Baróthy Laura 12.B

dicséret

Kószó Emese 12.C

dicséret

Blazsekné L. Ágnes

Zipernowsky K. Matematika Verseny

Ruppert Dániel 9.C

2.

Kárpáti Ágnes

Hámos Gergely 9.D

3.

Sáráné Dombi Anna

Puskás Kata 9.B

4.

Blazsekné L. Ágnes, Sáráné Dombi Anna

Vörös Vince 10.B

3.

Meiszterics Zoltánné, Kárpáti Ágnes

Kontár Zsuzsanna 9.B

4.

Kohl Béla 10.B

dicséret

Antal Bálint 10.D

dicséret

Polcz Katalin

9. évf. csapat

1.

10. évf. csapat

2.

Összesített

2.

Gordiusz Matematika Verseny - megyei forduló

9. évfolyam

Riesz Réka 9.D

6.

Sáráné Dombi Anna

Patócs Péter 9.B

13.

Blazsekné L. Ágnes, Sáráné D. Anna

Hámos Gergely 9.D

14.

Sáráné Dombi Anna

Békefi Gergely 9.B

15.

Blazsekné L. Ágnes, Sáráné D. Anna

10. évolyam

Sára Zsolt 10.C

6.

Blazsekné L. Ágnes

Balla József 10.B

11.

Meiszterics Zoltánné

Vörös Vince 10.B

13.

Meiszterics Zoltánné, Kárpáti Ágnes

Kontár Zsuzsanna 10.B

14.

Meiszterics Zoltánné, Kárpáti Ágnes

11. évfolyam

Varga Brigitta 11.B

6.

Polcz Katalin, Sáráné D. Anna

Riesz Gábor 11.C

14.

Meiszterics Zoltánné

12. évfolyam

Poronyi Balázs 12.D

1.

Blazsekné L. Ágnes

Paróczi Zsombor 12.B

4.

Blazsekné L. Ágnes, Demjén Lászlóné

Kovács Tamás 12.C

12.

Blazsekné L. Ágnes

Baróthy Laura 12.B

15.

Blazsekné L. Ágnes, Demjén Lászlóné

Gordiusz Matematika Verseny - országos

Poronyi Balázs 12.D

26.

Blazsekné L. Ágnes

SZÁMÍTÁSTECHNIKA

OKTV

Paróczi Zsombor 12.B

18.

Ódor Péter

Neumann János Nemzetközi Programtermék Verseny (országos)

Fenyvesi Márton 12.B

1.

Kárpát-medencei Magyarok Programozói Versenye

Schnell Henrik 10.D

26.

Balla József 10.B

Logo Területi / Országos Számítástechnika Verseny III. kategória

Szilvássy Júlia 8.c

3., (országos döntőbe jutott)

Bözöri Dániel 8.D

4. (országos döntőbe jutott)

Dányi Bence 7.D

9., (országos döntőbe jutott)

Fuchs Anett 7.C

10., (országos döntőbe jutott)

Gréger Tamás 7.D

11. / -

Sandó Eszter

Sugár Nikolett 8.C

14. / -

Pólai Zsófia 8.C

16. / -

 Logo Területi / Országos Számítástechnika Verseny

IV. kategória

Schnell Henrik 10.D

1./10.

Sandó Eszter

Ruppert Dániel 9.C

3./26.

Jenák Ildikó 9.C

4./27.

Török Csilla 10.C

4. / -

Wéber Szabina 9.C

7. / -

MAGYAR NYELV ÉS IRODALOM

OKTV Magyar nyelv 2. forduló

Paróczi Zsombor 12.B

Radics Ágnes

Megyei Versmondó Verseny

Gasteiger Nóra 9.A

1.

Dr. Tóthné Wágner Valéria

Dara Zsuzsanna 10.D

3.

Baranya Megyei Irodalmi Verseny

Berta Bianka

1.

Radics Ágnes

Cssernák Janka

Szentes Barbara

Eiter Tamás

3.

Kállai Kata

Zsembery Borbála

TÖRTÉNELEM

"Pécs és Baranya a reformkorban és a szabadságharc idején" Helytörténeti vetélkedő

Hadnagy Tícia 11.C

2.

Kutsera Róbert

Kollár Krisztina 11.A

Furkó Andrea 11.A

Kotroczó Balázs 11.C

Földesi Károly 11.C

Ránki György 4 megyét érintő történelem verseny

Majdán Míra 9.A

1.

Kutsera Róbert

Kiss Barbara 9.A

7.

Erdei István 11.C

6.

ANGOL

OKTV 2. fordulóba jutott

Hetesi Tamás 12.C

Ostyánszkiné S. Zsuzsanna

Baranya Megyei Angol Nyelvi Olvasási Verseny

Dancsó Edit 7.D

1.

Tóth Sarolta

Gréger Tamás 7.D

3.

FRANCIA

Francia nyelvű Diákszínjátszó Fesztivál döntője

Francia Diákszínház

Szikszainé B. Zsuzsanna

Francia OKTV döntő

Vető Anna 11.D

12.

NÉMET

OKTV II. kategória 2. forduló

Baróthy Laura 11.B

Szalainé Wéber Mária

ECL Országos Próbanyelvvizsga Verseny

Brumecz Viktória 11.C

7.

Lisztovics Endre 11.B

8.

Titok Országos Német Nyelvi Verseny döntő

Brumecz Júlia 7.C

6.

BIOLÓGIA

"Fő a változatosság" c. pályázat (Környezetvédelmi és Vízügyi Minisztérium

Goodall szakkör

2. díj

Dr. Bálint Józsefné

Globe szakkör

2800 adat felvitele a NASA-hoz

KÉMIA

Irinyi János Kémiaverseny megyei forduló

Hámos Gergely 9.D

2.

Vargáné Bertók Zita

Noveczky Péter 9.C

3.

FÖLDRAJZ

OKTV 2. fordulóba jutott

Brumecz Viktória 11.C

Szlovák Szabolcs

Kósa Endre 12.B

Lóczy Lajos Országos Földrajz Verseny I. kat.

Kovács Boglárka 9.D

8.

Hámos Gergely 9.D

15.

Riesz Réka 9.D

19.

Lóczy Lajos Országos Földrajz Verseny II. kat.

Jaksa László 10.B

6.

Less Nándor Országos Földrajz Verseny döntő

Kovács Boglárka 9.D

5.

SPORTEREDMÉNYEK - felkészítő tanárok: Kovács Lívia, Varga Csaba

Megyei Diákolimpia Atlétika - magasugrás

Ulbert Réka 10.D

1. (országos döntőbe jutott)

Országos Diákolimpia - magasugrás IV. kcs. megyei

Varga Gergő 11. B

2.

Varga Sándor 11.B

3.

Megyei Diákolimpia Atlétika - távolugrás

Ulbert Réka 10.D

2. (országos döntőbe jutott)

- gerelyhajítás

Kontár Zsuzsanna 10.B

3.

DSK csapatbajnokság - gerelyhajítás

3.

- súlylökés

2.

DSK csapatbajnokság - távolugrás V. kcs.

Légrádi Éva 10.D

3.

Bárkányi Júlia 9.D

4.

DSK csapatbjonkság - magasugrás - VI. kcs.

Juhász Bálint 11.B

1.

V. kcs

Király Zoltán 9.D

1.

DSK csapatbajnokság - súlylökés (egyéni

Kontár Zsuzsanna 10.B

1.

DSK Csapatbajnokság - futás V. kcs. (lány) 100 m

Páj Linda 9.C

1.

Légrádi Éva 10.D

3.

200 m

Páj Linda 9.C

1.

Bárkányi Júlia 9.D

4.

Békési Viktória 9.D

6.

400 m

Légrádi Éva 10.D

4.

Bárkányi Júlia 9.D

5.

800 m

Páj Linda 9.C

1.

Megyei Diákolimpia. - mezei futás IV. kcs. megy. / országos döntő

Páj Linda 9.C

1. / 27.

Megyei / Országos Diákolimpia 100 és 200 m

3.

300 és 800 m-en

1.

1500 m-en

1., 14.

3000 m-en

1.

Diákolimpia Országos verseny - mezei futás

27.

Ritmikus Sportgimnasztika Diákolimpia Dunántúli területi verseny

Mórocz Dorottya 9.C

IV. kcs.

1

Országos Ritmikus Sportgimnasztika "B" kategória összetett verseny

4.

Országos Ritmikus Sportgimnasztika - egyéni kötélgyakorlat "B" kategória

4.

- labda gyakorlat

3.

Sportlövészet Légpisztoly 20 lövéses - megyei döntő IV. kcs.

Juhász Judit 7.C

1.

Sportlövészet Légpisztoly 40 lövéses - megyei IV. kcs.

Csonka Dávid 12.C

4.

Gyorskorcsolya Diákolimpia

Ortmann Tamás 10.B

3.

Knoch Viktor 9.D

1.

Szigeti Fanni 8.C

1.

Solti Ákos 11.D

6.

Ritter Dániel 10.D

5.

Megyei Sakk Diákolimpia fiú és leány csapat

csapat

1.

Sakk Országos Diákolimpia (leány csapat)

csapat

9.

Sakk Országos Diákolimpia (fiú csapat)

csapat

16.

Sakk országos leány egyéni

Tokai Dalma 9.B

4.

Tenisz Diákolimpia megyei döntő csapatbajnokság - Leány V. kcs.

Bárkányi Júlia 9.D

2.

Tasi Tímea 9.D

Fiú IV. kcs.

Varjasi Viktor 9.A

1.

Bors András 7.C

Fiú VI. kcs.

Szikszai Péter 12.D

1.

Pohl Balázs 11.B

Tenisz Diákolimpia országos döntő

Bárkányi Júlia, Tasi Tímea 9.D, Varjasi Viktor 9.A, Bors András 7.C

6.

Kézilabda - Diákolimpia megyei VI. kcs.

2.

Kézilabda - Diákolimpia megyei V. kcs.

4.

Kézilabda - Megyei bajnokság VI. kcs

2.

Kézilabda - Megyei bajnokság V. kcs

5.

Kosárlabda - Diákolimpia V. kcs.

3.

Kosárlabda - Megyei bajnokság VI. kcs.

7.

Kosárlabda - Megyei bajnokság V. kcs.

4.

Minigolf Diákolimpia Területi döntő

Stemler Gábor 11.B

3.

Minigolf Diákolimpia Országos döntő

Varga Gergő 11. B

4.

Jurdik Dániel 11.B

5.

Richter Máté 11.B

6.

Jurdik Dániel 11.B

1.

Csizek Zsolt 11.B

2.

Richter Máté 11.B

3.

Duatlon Diákolimpia - megyei

Bodor Ágnes 11.B

1.

Triatlon - megyei

Bodor Ágnes 11.B

1.

Országúti Kerékpár Diákolimpia Megyei Bajnokság

Bodor Ágnes 11.B

1.

Lombos Ádám 11.B

Papp András 11.B

Takács Kristóf 11.B

Taekwondo Országos Bajnokság I., II. forduló és döntő

Tóth Miklai Anna 9.C

1.

Fallabda Verseny - Felnőtt Országos Női Magyar Bajnokság

Páj Linda 9.C

4.

Fallabda Verseny - "AB"-s felnőtt női ranglista verseny

Páj Linda 9.C

1.

- French Junior Open

Páj Linda 9.C

10.

- Belgan Junior Open

Páj Linda 9.C

10.

Fallabda 17 év alatti Magyar Bajnokság

Páj Linda 9.C

Magyar bajnok

Fallabda 17 év alatti EB (Stuttgart)

Páj Linda 9.C

8. (csapatban)

Fallabda verseny - megyei

Páj Linda 9.C

1.

Makár Diák Fallabda Kupa

Páj Linda 9.C

1.

Makár Diák Fallabda Kupa

Szikszai Péter 12.D

1.

Németh Zoltán 12.C

1.

"Bártfa Kupa" őszi forduló asztalitenisz bajnokság

csapat: Bárkány Júlia 9.D

2.

Riesz Réka 9.D

Diákolimpia egyéni + páros verseny csapatbajnokság

csapat: Kovács Krisztina 9.D

Bárkányi Júlia 9.D

3.